Cityliner

Tourliner
 
 
 
 
   YOLCU SORUMLULUKLARI

 

Yolcu Sorumlulukları


** Yolcu taşımaları biletsiz yapılamaz. 6 yaş ve üzeri tüm çocukların ayrı koltukta seyahat etmesi ve bilet düzenlenmesi zorunludur. Yolcular seyahat süresince biletlerini yanlarında bulundurmak zorundadır.

Biletinizi alınız, doğruluğunu kontrol ediniz ve yanınızda bulundurunuz. Yolcu beraberinde olmayan ticari eşya ve kargo taşınamaz. Taşıtın bagaj taşınmasına mahsus bölümler dışında eşya taşınamaz. Özel kafeslerindeki kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar sadece bagaj taşımaya mahsus bölümlerde taşınabilir. Tehlike yaratabilecek yanıcı, yakıcı, parlayıcı, patlayıcı, zehirli, bulaşıcı, radyoaktif ve benzeri nitelikte eşya, kargo ve bagajlar, bagaj bölümü de dâhil olmak üzere otobüsle taşınamaz.

*Yolcular, trafiğin seyir ve güvenliğini tehlikeye düşürecek, diğer yolcuları rahatsız edecek, genel ahlaka ve adaba aykırı tutum ve davranışlarda bulunamazlar. Taşıtın teknik donanımını olumsuz etkileyebilecek hiçbir cihazı kullanamazlar. Seyahat eden yolcularımızın güvenliği ve trafik kuralları gereği firma tarafından belirlenen duraklama yerleri haricinde yolcu indirilip bindirilemez. Kurallara aykırı indirme ve bindirme talebinde bulunmayınız. Yolcular taşımacının güvenlik yönünden almış olduğu tedbirlere uymak zorundadırlar. Aksi halde doğacak sonuçlardan firmamız sorumlu değildir.

 
 
  Untitled Document
Sitenin tüm hakları Özkaymak Turizm'e aittir.